Adelina e Skerdi i këndojnë Kosovës dhe Shqipërisë përmes “Amanetit” (VIDEO)

Është publikuar bashkëpunimi mes Skerdit dhe Pop Divës Adelina Ismaili.

Kënga është remake i “Amanetit” veçse kësaj radhe ka një tjetër kuptim.

Të dy artistët i këndojnë Kosovës dhe Shqipërisë në këtë projekt me muzikë të realizuar nga Bini Nebihu.

Tekstin e kanë shkruar Skerdi dhe Adelina ndërkaq videoklipin e ka punuar JayDee.

Ndiqeni të plotë më poshtë.