Ahmeti ironizon, nuk komenton “sojuzin” LSDM-BESA-PDSH

Kreu i Bashkimit Demokratik në pres konferencë gjatë ditës u pyet për koalicionin tre palësh që mund të ndodhë para zgjedhjeve mes LSDM-së dhe dy partive shqiptare, BESA dhe PDSH, raporton TV21.

Ai duke u përgjigjur në pyetje gazetarësh me ironi tha se… “nuk shof kurgjo në këtë sojuz, se sdi asgjë, nuk di”, tha Ahmeti. Ndryshe, sot kreu i integristëve Ali Ahmeti së bashku me Bujar Osmanin kanë dëshmuar lidhur me rastin “Monstra”.