Aksidentohet për vdekje një shtetas i Shqipërisë në Tetovë

Para pak çastesh një veturë Polo me targa të Tetovës ka shkelur një person rreth 35 vjeçarë në Reçic të Tetovës.

Sipas informatave të para personi tashmë i vd.ekur është nga Shqipëria.

Sipas dëshmitarëve personi në fjalë ka ndëruar jetë në spital, në vendgjarje kanë dalë ekipi i policisë dhe po punon për zbardhjen e rastit.