Ambasadori Dedaj promovon shërbimin konsullor

Urime, Kosove !

Sot, me 2 Tetor 2019, beme promovimin para gazetarve, te Sherbimit Konsullore te Ambasades se Republikes se Kosoves, ne Shkup, si dhe ambientet ne ndertesen e re te ketij sherbimi te rendesishem per misionin diplomatik te Republikes se Kosoves, ne Republiken e Maqedonise se Veriut!

Urime, Kosove !Sot, me 2 Tetor 2019, beme promovimin para gazetarve, te Sherbimit Konsullore te Ambasades se…

Gepostet von Gjergj Dedaj am Mittwoch, 2. Oktober 2019