Antonio publikon hitin e radhes (Video)

Antonio tani është këngëtar i afirmuar në industrin muzikore shqiptare. Pas balades së suksesëshme “ te pres” tani Antonio rikthehet me një super projekt muzikor . “Të ndjej” mban titullin projekti i ri muzikore, kënga mban ritme latine dhe është punuar nga kompuzitori B2N ndersa klipi është punuar nga një produsion Francez, me kualitet , montazh dhe korografi shume cilsore. Kënga e re premieren ekskluzive e ka pasur ne kanalin e ArkivaShqip në youtube kanal ky me mbi 3,3 milion subscribe.
https://youtu.be/xi7VaRS77Ms