Arta Nitaj izolohet në Dubai

Arta Nitaj ka kohë që është zhvendosur në Dubai, teksa edhe izolimi e ka zënë në këtë vend arab.

Bukuroshja kosovar në mungesë të aktiviteteve, sjell vazhdimisht imazhe të reja të cilat janë goxha provokuese.

Në një të fundit që aktorja dhe modelja ka postuar ajo shihet në formë të mire dhe izolimin nuk ka ndikuar fare tek ajo, përveç një dileme.

“Nuk dua të qëndroj, nuk dua as të largohem nga ju”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e imazhit.

https://www.instagram.com/artaanitaj/?utm_source=ig_embed