Bekteshi: Muhamed Zekiri nuk ka vizion, prandaj merret me Facebook! (VIDEO)

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sonte në ClickPlus në Tv21du ke folur për kritikat e deputetit të LSDM-së u shpreh se Muhamed Zekiri nuk ka vizion andaj ai merret vetëm me Facebook-un.

“Muhmaed Zekiri nuk ka ndonjë punë tjetër në Kuvend, të propozojë ligje, ide ndoshta ska vizion edhe komenton dhe merret me Facebook-un” u shpreh Bekteshi