Bleona Qereti në shtëpinë e atdhetarit të njohur Ndue Ftoni

Shtëpia e atdhetarit,biznismenit dhe humanistit të njohur nga Shqipëria që jeton në Detroit,Ndue Ftoni është vatër e shum shqiptarëve që jetojnë në Shba,por dhe e gjith atyre që udhëtojnë atje.

Familjen e tij e kan vizituar figura të njohura të kombit shqiptarë nga mbarë bota.Së fundmi përmes një postimi në fb,Z.Ndue Ftoni ka bërë të ditur se kishte mirpritur në shtëpinë e tij,këngëtaren e njohur Bleona Qereti.

Ja postimi i tij në fb:

Une nuk kam emer artistit .
Por duke i parë artistëtt në zemër shpirti me eshte bere pjese e tyre .
Pershendes te gjthe artisret sepse sikure yjet qe shendrisin qiellin keta shendrisin token .
Gjithashtu falnderoi artisten e madhe Bleona Qerretin e cila ishte per nje vizite ne familjen time.