Bujar Osmani jep lajmin e madh: Arritën 1 milion maska medicionale nga Republika Çeke

LAJM I FUNDIT

Në aeroportin e Shkupit nënshkrova pranimin e 1 milion ( 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣) maska medicinale donacion nga Qeveria e Republikës Çeke që do t’i shpërndajmë menjëher në gjitha spitalet dhe shtëpitê e shëndetit në vend!