Çfarë po ndodh në shtëpinë e dizanjeres së njohur Vjollca Llapashtica?

Fama dhe puna e saj ka shkuar ka kohë deri në Amerikë. Po flasim për dizenjatorën e njohur shqiptare Vjollca Llapashtica e cila në shtëpinë e saj në terrasën e bukur ka ftuar bashkëpunëtorët e saj për të na sjellë shpejt kreacionet e saj shumë atraktive të nusërisë, disa super vello. Modelja do të jetë bukuroshja Alba Hoti, fotot realizuar mjaft mjeshtërisht nga Jeton Bylykbashi e ndërsa dekori nga Glaomur In e Make up dhe Hair Flutura Studio. Kjo ishte ajo që po ndodhte në apartamentin e stilistës shumë unike, ku ne shumë shpejt do t’ i sjellim foto eskluzive shumë shpejt pasi ne ishim aty dhe kemi mbetur me gojë hapur nga ky koleksion që do të vijë.