Çifti ndahen dy orë pas martesës, vëllai i dhëndrrit godet me grusht nusen

Një çift në Britani u ndanë vetëm disa orë pas martesës pasi vëllai i dhëndrit e goditi me grusht nusen.

Dasma e Steffan ëilson dhe Erin Mason-George u kthye në kaos në korrik, kur vëllai i dhëndrit goditi me grushte nusen dhe 2 motrat e saj.

Në gjendje të dehur, Tomos Rydian ëilson e hodhi nga shkallët e ambjenteve ku po zhvillohej dasma.

Disa të afërm të çiftit deklaruan sot për The Sun se Steffan dhe Erin u ndanë vetëm rreth dy orë pasi ato shkëmbyen betimet