Enca tregon publikisht se sa kushton një natë për ta kaluar me të

Enca Haxhinë e kanë pyetur sa e ke një natë dhe nuk ka munguar përgjigja e saj.

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia po qëndron po ashtu e izoluar në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se ka më shumë kohë se normalisht, ajo ka vendosur të ju përgjigjet fansave në pyetjet e tyre.

Në mesin e shumë të tjerëve këngëtaren dikush e pyeti se sa kushton një natë me të.

Ani pse pyetja mund ta ketë prekur, Enca është përgjigjur me shumë sportivitet.

“100 miliardë euro”, ka shkruar këngëtarja.