Grabovci fton qytetarët për përkrahje

Të dashur familjar, miq dhe qytetarë të Pejës dhe gjithë Kosovës, anëtar dhe simpatizant të Partisë Demokratike të Kosovës,

Ju njoftoj se jam pjesë e listës kandiduese të Partisë Demokratike të Kosovës për deputetë në Kuvendin e Republikës së Kosovës me numer 79 , Lista fituese e zgjedhjeve të 6 Tetorit.

Me këtë rast, falënderoj kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës , z. Kadri Veseli dhe të gjitha strukturat për besimin dhe kandidimin tim.

Kryeministri i ardhëshem z.Kadri Veseli është bartësi i fitores së madhe të PDK-së dhe Kosovës.

Se bashku për fitoren e madhe,
Dekada e Re

Sinqerisht i Juaji,

Valon Grabovci

Të dashur familjar, miq dhe qytetarë të Pejës dhe gjithë Kosovës, anëtar dhe simpatizant të Partisë Demokratike të…

Gepostet von Valon Grabovci am Mittwoch, 11. September 2019