Gruaja që bëri tatuazhë fytyrën e Thaçit, pozon me yje e kuq e zi (FOTO)

Suzana Tahiri është gruaja e cila ka bërë tatuazhë në krahë fytyrën e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçin

Suzana javën e kaluar bëri bujë kur u mësua se kishte bërë një tatuazhë me fytyrën e z.Thaçit, shkruan Reporteri.net

Arsyeja se pse e ka bërë këtë, ka qenë për surprizë për ditën e Pavarësisë dhe për Presidentin, Hashim Thaçi.E njëjta tani ka bërë disa fotografi ku mund të shihet me yje, për nder të festës së Pavarësisë së Kosovës.Ajo nuk i kanë anash as pozat kuq e zi, dhe madje në shpinën e saj ka tatuazhë edhe shqiponjën.