Haradinaj e bën edhe këtë, ja nis me bo pompa (Video)

Përgjatë kohës sa ka qenë kryeministër, Ramush Haradinajn, shpesh herë e kemi parë teksa ka vrapuar gjatë ndonjë organizimi, e duke kënduar nëpër studio televizive.
E përveç vrapimit dhe këndimit, kreu i AAK-së ka demonstruar sot edhe aftësitë e tij prej ish-ushtaraku, duke sfiduar kadetët e FSK-së me pompa.