I publikohet fotografia: Mozzik me pesë qese drogë në prehër

Repartisti kosovar Mozzik që njihet për hitet e tij ku shpesh i këndon edhe substancave narkotike, një foto të cilën e ka siguruar Gazeta Insajderi, ai shihet me katër qese drogë në prehër dhe një në krahë.

Nuk dihet prejardhja e kësaj sasie të drogës dhe saktësisht sasia e tyre.

Kujtojmë se Mozzik së fundmi është ndarë nga Loredana, me të cilën kanë edhe një vajzë.