Kadri Veseli ftohet nga Gjykata Speciale

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli në një konferencë të jashtëzakonshme bëri publike sot ftesën nga Gjykata Speciale Raporton “Zeri.info”.

Veseli bëri të ditur se do t’i përgjigjet kësaj ftese dhe para Prokurorisë Speciale do të dal me 4 dhjetor.