Kakafoni në ASH: Arta Toci demanton Syrija Rashidin dhe Ziadin Selën (Video)

Deputetja nga Aleanca për Shqiptarët, Arta Toçi për tv21 theksoi se në seancën e nesërme Aleanca do të votojë për Ligjin për Prokurori Publike.

https://youtu.be/unDuh-OJ-k4