Kengetari Asim Gashi me shoke ndihmojne 30 familje ne nevoje

Sot patem nje inciativ,qe kisha pas deshir te ken shume personalitete kete inciativ!
Sot bashk me shoket dhe miqet tan nga diaspora dhuruam nga nje pako ushqimore per familjet me nevoj,eshte knaqesi dhe njekohesisht dhimbje te vizitosh 30 familje ne gjendje te mjerueshme..!
Faleminderit per bashkpunimin Edita Dula🙏🏼❤️
Pakot i kemi derguar vet ne fshatrat e Lipjanit,Drenasit si dhe ne Prishtine gjithsej 30pako!
Falenderim i veqant shkon per miqet tan qe na perkrahen👏🏼👏🏼👏🏼

Albert Vasolli
Shkelxen Vasolli
Lenor Pajaziti
Asimi Gashi
Bekim ismajli
Driton ismajli
Drilon Gashi
Taulant Gashi
Plator Ahmeti
Fatmir Gashi
Dani Thaiqi
Bekim Kalludra
Burim Laura
Naim Ariana Bytyqi
Hasime Zhuta
Besim Gjejlane Shehu
Familja Kolgjini

Sot patem nje inciativ,qe kisha pas deshir te ken shume personalitete kete inciativ!Sot bashk me shoket dhe miqet tan…

Gepostet von Asim Gashi am Samstag, 23. Mai 2020