Martohet Krosi, dasëm e madhe e me plot VIP

Ai është një djalosh jo pak i njohur në botën e show-bizit pasi drejton kompaninë muzikore “Sesam Music” në Shkup por ka pak ditë që statusi i tij është i martuar. Liridon Krosi është martuar fundjavën e kaluar duke i dhënë fund beqarisë në një super dasëm madhështore me 600 veta të ftuar ku për atmosferën është kujdesur këngëtari Tefik Islami dhe dj. Jasir Hoxha. Në këtë dasëm që cilësohet si ajo më e madhje e kësaj vere në Shkup kanë qenë të pranishëm edhe shumë emra të estradës shqiptare si: Fero, Fuego, Maço, Dj.Flex, Dj. Cocmo, e drejtuesi e menaxheri i njohur