Martohet me dashurinë e jetës një ditë para se të ndërronte jetë nga tumori i trurit

Një grua është martuar me të fejuarin e saj me sëmundje të pashërueshme vetëm një ditë para se ai të humbiste betejën me kan*cerin.
Navar Herbert u nda nga jeta.

22-vjeçari u diagnostikua me tumor në tru disa muaj më parë dhe gjendja e tij u përkeqësua shpejt.
Dhe gruaja e tij Maia Falwasser publikoi pamjet e dasmës në oborrin e shtëpisë në faqen GoFundMe për të mbledhur para për transportimin e trupit të Navar në vendlindjen e tij Otorohanga Zelandën e Re.