Mozzik “shuplakë” Loredanës pasi u tha se është në lidhje dashurie me reperin gjerman

Ka pasur zëra se Loredana Zefi pas ndarjes nga Mozzik ka nisur lidhje dashurie me një reper gjerman.

Javë më parë ka pasur zëra se Loredana Zefi dhe reperi gjerman, Bonez MC janë në lidhje dashurie.

E gjithë kjo shkak i disa postimeve në rrjete sociale. Ishte vetë reperi Bonez ai i cili u dha fund fjalëve duke treguar se me Loredanën nuk është në lidhje.

Pa këtyre lajmeve, ditën e sotme ka reaguar Mozzik përmes një postimi të bërë në gjuhën gjermane ku ka shkruar:“Shumë mirë që njerëzit kanë me tregu fytyrën e vërtetë”.