Muki martohet për së dyti herë, i pranishëm edhe kryeministri Zaev (FOTO)

Ish kryeredaktori i Alsat-it dhe tani deputet i LSDM-së Muhamed Zekiri, sonte është martuar për së dyti herë me ish kolegen e tij maqedonase Biserën.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev.

Muki ma ish gruan ka dy vajza.