Një potpuri e mrekullueshme për fundvit, shkëlqen Asim Gashi në duet me Leonorën

Dy artistët e mirënjohur dhe shumë të dashur për publikun, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi janë bashkuar për herë të dytë për një projekt muzikor.

Dyshja kanë paralajmëruar një potpuri në kuadër të xhirimeve për festat e fundiviti duke përmbledhur disa këngë të njohura.

Kujtojmë, se dyshja në potpurinë e 2021 ka mbledhur mbi 17 milionë klikime dhe ishte padyshim bashkëpunimi më i dëgjuar gjatë gjithë vitit.