Përfundon takimi pa marrëveshje, ja kur mbahet takimi tjetër VV-LDK

Pas 3 orëve ka përfunduar takimi mes Isa Mustafes dhe Albin Kurtit. Nuk ka marrëveshje por do të ketë sërish nesër një takim.

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa ka thënë se palet janë pajtuar që të zhvillojnë një takim tjetër nesër. Ai nuk dha detaje se cka u diskutua sot.

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa është parë bashkë me Vjosa Osmanin të dalë nga Kuvendi por nuk ka dashur të flasë për media.

Osmani tha në një përgjigje për Reporteri se më shumë detaje për marrëveshjen, mund të dihen nesër.