Projekti i parë si pjesë e Sony Music, ‘Si unë’ publikohet nga Tika

Talenti i saj në muzikë nuk u pa veç nga shqiptarët.

Reperja kosovare, e njohur me nofkën Tika, së fundmi u bë pjesë e labelit të njohur botëror, ‘Sony Music’.

E si pjesë e këtij labeli, këngëtarja sot lansoi këngën ‘Si unë’, një këngë kjo që atë e solli në tjetër formë, ashtu siç nuk e kemi parë deri sot.

‘Si unë’ u shkrua nga vet Tika, me muzikë nga Granit Gashi dhe Dardy, si dhe u finalizua me një klip shumë unik.

Ky projekt është vetëm fillimi i një karriere të suksesshme që e pret në tregun muzikor botëror.