Shqiptari dhe nigeriani duke kënduar në “baushtellë” hitin “Nëna loke”

Nuk është hera e parë që një afrikan provon të këndojë në gjuhën shqipe.

Kësaj radhe një punëtor nigerian ka provuar të këndojë këngën e Asim Gashit “Nëna loke”.

Ka qenë kolegu i tij kosovar në Gjermani ai që ka motivuat kolegun e tij nigerian që të ia thotë këngës.

Por se si ka dalur ky kombinim, dëgjojeni edhe vetë.

Shqipetari dhe Nigeriani duke kenduar kengen “Nena Loke” Faleminderit per videon nga Gjermania Daut Zekaj😁🙏🏼

Gepostet von Asim Gashi am Donnerstag, 27. August 2020