Vëllai i Gani Gecit: Mustafa spiun, s’bën koalicion me VV-në pa i thënë Thaçi

Halil Geci, vëllai i ish-deputetit të LDK-së, Gani Gecit, ka bërë akuza të rënda drejt LDK-së, dhe kreut të kësaj partie Isa Mustafës.

Geci ka deklaruar se Mustafa nuk bën koalicion me VV-në pa thënë presidenti Hashim Thaçi, shkruan Reporteri.net.

Postimi i tij pa ndërhyrje:

Nese doni kualicion me LDK-n shkoni te Hashimi e te Samia aty është çelësi!

O milet mos e lodhni ISEN.
Pa i thënë Hashimi LDK-s nuk bën kualicion.

Kosova po zbrazet e këta po bëjnë pazare e po shtyhen për poste.
LDK për t’ia ruajtur vendin e të parit të shtetit spiunit të Serbisë,dhe per ta sjellë në pushtet Shikun dhe Hashimin i shkeli votuesit e vet.

Pritne Hashimin dhe Vuqen se po vinë dorë me dorë për ti festuar tokën pa njerëz….

Kurse juve të LDK-s ruani voten për Hashimin.

Kosova po zbrazet e ju o tradhetar po shtyheni për poste.
Vetem dje nga një agjensi u nisën për në Gjermani 37 autobus me rini.
Të gjithë të gëzuar që po iknin nga Kosova për mes Serbisë,kurse lotet e priderve nuk ua fshinte shamia….!

Ju o servil o ju bythë ….! Keni bërë pasuri për tre shekuj , ju o të shitur nuk ju pengon Kosova e zbrazet, ngase keni shitur bythen për pak lekë.
Ju o politikan të pa besë me veprimet e juaja e vratë një popull,

Ju e zbrazet një shtet i formuar me shumë gjak e sakrificë u bëtë argat të ndarjes,u bëtë argat të zajednices,ua vrat shpresat krejt një populli ,ate qka tha Hashimi e Putini ju e realizut…tash pritne Hashen se po vjen….

Hashimi nuk vjen i vetem,aj po vjen me Vuqen me aeroplan,e po këthehet në Rusi me Tren për kafe të mengjesit ta gëzoj Putininin e ti thot BACI PUTIN u krye.
Minishingeni po funkcionon për mrekulli…!

O ju b …. e servilë i shkelet 200 mi votus për ta rehatur spiunin e serbisë Isën dhe prapanicat e dy tre vetave nga ju e ….!
Haram ju qoftë vota e jonë .
Shkoni në rrs!