Zbulohen detaje nga aksidenti ku ndërroi jetë këngëtari kosovar…

Zbulohen detajet e aksidentit ku humbi jetë këngëtari kosovar.
Aksidenti në aksin Shkozet Plepa ku humbi jetën 30 vjeçari Erjon Beli e tregon të gjithë ngjarjen dhe jep një mesazh të fortë.

Shenja sinjalizuese detyron që aty të qarkullohet me 40 km për orë, por gjendje e makinës pas aksidentit tregon se shpejtësia e lëvizjes para përplasjes ka qenë shumë më e lartë.

Grupit hetimor thanë se mjeti “Renault” lëvizte me mbi 100 km për orë.