Ziadin Sela dhe Afrim Gashi tradhëtarët e kombit shqiptar,përjashtuan Besën nga koalicioni!

Kreu i Aleancës për Shqiptarët pak minuta më parë nëpërmes një video në “facebook”, njoftoi se Aleanca për Shqiptarët në zgjedhjet e 12 prillit do të ketë koalicion me Alternativën. Sela në videon e publikuar në “facebook”, tha se partia e Afrim Gashit ka pranuar ftesën e koalicionit kurse pohoi se të njëjtën nuk e pranoi Lëvizja Besa,por dje Sekretari i Lëvizjes në emisionin Click Plus theksoi se janë të gatshëm ta bëjnë koalicionin trepalësh edhe pse Alternativa nuk pranon,mirpo sot Ziadin Sela i ndërrpreu gjitha shpresat për këtë koalicion!